Facebook  Twitter Draugiem

Par mums

  " ...Varbūt īpašais Ungurmuižas burvīgums radās no tā, ka te pagātne bija tik dzīvi saglabāta, ka to kā tuvu un mājīgu sajuta katrā loga nišā, katrā istabas stūrī, uz katra sliekšņa un katrā brīkšķošā sensenā ozolkoka sijā...." 

 

Ungurmuiža ir harmonisks 18. gadsimta koka ēku ansamblis, milzu ozolu ieskauts, tas ieņem nozīmīgu vietu Latvijas kultūras pieminekļu mantojumu vidū. To 1732. gadā cēlis barons fon Kampenhauzens kā savas dzimtas māju, un šobrīd Latvijā nav saglabājušās līdzīgas baroka koka celtnes, kuru iekštelpas ir tik bagātīgi izgreznotas ar sienu gleznojumiem.
Veikti restaurācijas darbi, lai Ungurmuiža atdzimtu par muzeju, sabiedrisku centru un viesu māju. Mūsdienu ērtībām piemērota, tā būs kā radīta Jūsu atpūtai, svinībām un semināriem. Varēsiet baudīt muižas īpašo gaisotni, pastaigājoties pa parku zem milzu ozoliem vai dzerot tēju krāšņajā tējas paviljonā.

Ungurmuiža ir Gaujas Nacionālā parka klastera biedrs. No 2012.līdz 2015.gadam klasteris realizēja projektu "Gaujas Nacionālā parka tūrisma klasetra attīstība", ko līdzfinansēja Eiropas Reģionālās attīstības fonds un administrēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (2.07.2012. līgums Nr. KAP/2.3.2.3.0/12/01/001).

Projekta rezultātus skatīt www.entergauja.com        

mēs Jums piedāvājam: 

  Ekskursijas ar gidu  latviešu valodā un svešvalodās, iepriekš piesakot (angļu, krievu, vācu),
telpas semināriem, svinībām, plenēriem
restorānu "vecajā skolā"
 
laulību ceremoniju, svinības vai pieturvietu kāzu dienā
   8 divvietīgas istabas nakšņošanai
  pastaigas dižozolu parkāvelo nomu apkārtnes iepazīšanai

  Cenrādis Ungurmuižas pakalpojumiem 2017.gadā

Ungurmuižas darba laiks:

Otrdiena - svētdiena 10.00 - 16.00

Pirmdiena - slēgts

  Muižas apskate, gadījumos, kad kompleksā notiek saviesīgi pasākumi - ierobežota! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

 SIA "Ungurmuiža". Publiskā informācija par kapitālsabiedrību

 Ungurmuižas attīstības stratēģija 2014 - 2020